Netflix

Netflix Windows Phone için

Hareket halindeyken eğlence

Netflix , bir video eğlence akışı abonelik servisidir. Netflix, abonelerin televizyon, film ve diğer video içeriklerini mobil cihazlarıyla izlemelerini sağlar. Netflix'in kütüphanesi, hizmete yeni içerik yüklendikçe artmaya devam ediyor.... Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Büyük içerik kütüphanesi
  • Altyazı seçenekleri
  • Kullanımı kolay

DEZAVANTAJLAR

  • Kalite bağlantının gücüne bağlıdır
  • Oynatma piksellenmiş olabilir
  • Sadece ABD’de kullanılabilir

Çok iyi
8

Netflix , bir video eğlence akışı abonelik servisidir.

Netflix, abonelerin televizyon, film ve diğer video içeriklerini mobil cihazlarıyla izlemelerini sağlar. Netflix'in kütüphanesi, hizmete yeni içerik yüklendikçe artmaya devam ediyor. Mobil cihazlardaki Netflix, abonelerin aboneliklerine erişebilecekleri birçok yoldan biridir.

Uygulamanın arayüzü önerilen içerik, yakın zamanda görüntülenen ve yeni gelenler gibi farklı kategorilere ayrılmıştır . Yeni içerik bulmak kolay olsa da, Netflix'in arama aracını kullanmak biraz garip. Netflix büyük bir kütüphane içerir, ancak tüm video içeriğinin eksiksiz bir veritabanı değildir.

Netflix akış teknolojisini kullandığından, videonun kalitesi birkaç faktöre bağlıdır. Wi-Fi veya veri bağlantısında , pürüzsüz oynatma için güçlü bir internet bağlantısı çok önemlidir. Netflix, video akışını tamponlar; bu nedenle, genellikle video izlemeyle ilgili herhangi bir sorun yoktur.

Kalite kontrolü dinamiktir, dolayısıyla Netflix içeriği akışını sürdürmek için kaliteyi düşürür. Hem Wi-Fi hem de veri bağlantısı üzerinden Netflix, oynatma ile ilgili çok az sorun yaşadı, ancak videoda ileriye atlamak, videonun arabelleğe alınmasını beklemeyle sonuçlandı.

Ayrıca akış bağlantısıyla, videonun kaynağı kalitede büyük bir rol oynar. Yeni yüksek tanımlı video çok daha iyi görünürken daha eski videolar yaşlı görünür. Kalite ve tutarlı oynatım arasında bir geçiş var. Sağlam bir bağlantı olduğunda, uygulama harikadır, ancak daha yavaş bağlantılar, videoyu başlatırken uygulamanın yavaşlamasına neden olur.

Netflix, nerede olurlarsa olsunlar televizyon ve film izlemekten zevk alan kullanıcılar için mükemmel bir uygulamadır.

windows-phone-7 için Video en fazla indirilenler

Netflix hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×